SPOTKANIE OPŁATKOWE

Dnia 13 stycznia 2011roku  odbyło się „opłatkowe spotkanie” członków Kolpinga, w którym udział wzięli również Burmistrz Sławomir Kapica, v-ce Burmistrz Robert Malecki oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Bolesław Moniuszko. Spotkanie poprzedziła Msza św. oraz „nabożeństwo fatimskie”.

Przewodniczący  przedstawił sprawozdanie merytoryczne za rok 2010, w którym szczególne miejsce miała współpraca z Samorządem Miasta i Gminy. Na ręce Burmistrza złożył podziękowanie pracownikom Gminy, w szczególności pracownikom MOPS-u.  Podziękował też członkom  Rodziny Kolpinga, gdyż bez ich wkładu pracy  nie byłoby takich pozytywnych osiągnięć. Pan Burmistrz podziękował Stowarzyszeniu za wieloletnie  działanie na rzecz lokalnego środowiska i zachęcił do dalszej współpracy . Spotkanie przebiegało w miłej, świątecznej  atmosferze. Wystąpienia i rozmowy przeplatane były wspólnym śpiewaniem kolęd.

Przewodniczący Dzieła Kolpinga w Polsce Józef Promny